Юридическая консультация онлайн
На главнуюЛюди и блогиПохожее видеоЕще от: Юридическая компания ДОМПРАВО

Податки при купівлі-продажу квартири - відповідь юриста на питання про оподаткування

Юридическая консультация онлайн

Оценок: 3 | Просмотров: 58
У даній статті описано, які податки та збори сплачують фізичні особи, при купівлі чи продажі нерухомості в Україні. ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ: СУПРОВІД КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ:КВАРТИР В МІСТІ КИЇВ: http://www.dom-pravo.kiev.ua/ Все про нерухомість: http://www.hotflat.kiev.ua/ 0443611684 Перелік податків та зборів, які сплачуються фізичними особами при купівлі продажі нерухомості: Державне мито – 1% від суми угоди. Пенсійний збір – 1% від суми угоди. Податок на доходи фізичних осіб: (продавець фіз. особа – нерезидент України): 18% доходу від угоди. Податок на доходи фізичних осіб у розмірі 5% від суми продажу Військовий збір: 1,5 % від суми угоди. ПОРАДИ ЮРИСТА ПО КУПІВЛІ ПРОДАЖІ КВАРТИР… Найпоширеніша ситуація сплати податків та зборів при купівлі квартири: Найпоширенішою ситуацією щодо сплати податків і зборів є: Продавець сплачує 1% державного мита. Покупець сплачує 1% відсоток пенсійного збору. Якщо квартира була у власності продавця більше ніж три роки (якщо дане майно було отримане продавцем квартири у спадок, то дана вимога не застосовується); Якщо продавець за звітний (поточний рік не вчиняв угоди про відчуження нерухомого майна; Якщо продавець резидент України В ЯКОМУ РАЙОНІ МІСТА КИЄВА КУПИТИ КВАРТИРУ? Хто взагалі не сплачує державне мито при нотаріальному посвідченні договору купівлі продажу: Особи, віднесені до I-IV категорій постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Інваліди Великої Вітчизняної війни та сімї воїнів і партизанів, які зникли безвісти Інваліди I-II категорій. Якщо учасники угоди – особи із зазначених пільгових категорій, вони держмито не платять. Якщо один з учасників угоди не має жодних зобов’язань він зобов’язаний сплатити держмито. ПРО ЦІНОВУ ПОЛІТИКУ ПРИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ КВАРТИР… Якщо квартира була у власності продавця менше ніж три роки і він є резидентом України: У даному випадку продавець сплачує від суми угоди : 1% Державного мита 1,5% Військового збору 5 % Податку на доходи фізичних осіб Продавцем сплачується 1% Пенсійного збору Якщо квартиру продає нерезидент України: У даному випадку продавець сплачує від суми угоди : 1% Державного мита 1,5% Військового збору 18 % Податку на доходи фізичних осіб Продавцем сплачується 1% Пенсійного збору ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ КУПІВЛІ КВАРТИР…. Коли потрібно сплачувати податки і збори при купівлі продажі квартири? Якщо сплачується 1% Державного мита і 1% Пенсійного збору, то дані платежі сплачуються під час нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу. Військовий збір теж сплачується в момент підписання договору купівлі продажу квартири. Податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18% сплачується фізичною особою нерезидентом під час підписання договору купівлі продажу. Податок на доходи фізичних осіб у розмірі 5% від суми продажу фізособа виплачує до 1 серпня поточного року. Дана сума випливає з поданої нею декларації. Відповідно до пункту 49.18 статті 49 глави 2 розділу II Податкового кодексу України (ПКУ), платник-фізособа в поточному році подає податкову декларацію про майновий стан і доходи за минулий календарний рік. Подати декларацію в ГФС необхідно до 1 травня поточного року Якщо декларація була подана після граничного терміну 1 травня, то розмір податкової виплати визначає орган УКРІНФОРМ ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУПІВЛЮ КВАРТИР… Якими нормативними актами регулюється сплата податків та зборів при купівлі-продажі квартири? Сплата вище вказаних податків і зборів регулюється наступними нормативними актами Податковий кодекс України. Відповідно до пункту 49.18 статті 49 глави 2 розділу ІІ ПКУ платник-фізособа в поточному році подає податкову декларацію про майновий стан і доходи за минулий календарний рік. Подати декларацію в ГФС необхідно до 1 травня поточного року. (щодо сплати 5%) Статтею 172 ПКУ встановлено, що. Платник податків виконує свої фіскальні зобов’язання самостійно в порядку сплати податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) (щодо сплати 5 %). Відповідно до підпункту 179.7 статті 179 ПКУ, фізособа виплачує зазначену в декларації суму до 1 серпня поточного року. Платник обчислює розмір ПДФО від суми продажу нерухомості.
Категория: Люди и блоги
Html code for embedding videos on your blog
Текстовые комментарии (0)

Хотите оставить комментарий?

Присоединитесь к YouTube, или войдите, если вы уже зарегистрированы.
Задайте и вы свой вопрос, это бесплатно! Адвокат по телефону получит предварительную информацию от вас, после чего может в спокойной обстановке восполнить возможные пробелы и проанализировать правовые нормы. Он оценит все факты и сможет подготовить развернутую консультацию для вас. По этой причине адвокат является вашим сторонником в разрешении возникших проблем. Вы сбережете свои средства, обратившись за телефонной консультацией. Таким образом, обращаясь по телефону к услугам адвоката, вы получаете возможность решить возникшие проблемы с минимальными финансовыми и временными затратами. В некоторых случаях в дальнейших очных консультациях не возникает необходимости. По этой причине помощь адвоката, оказываемая по телефону, становится неоценимой.